UVI


Spørsmål:

Hei,

Jeg er en av disse kvinnene som har vært plaget med UVI i årevis, bruker nå Hiprex. Fremdeles får jeg det av og til.Det er skrekkelig ødeleggende for meg.

Forsøkte en runde med akupunktur hos Anette Koppang, og ble ikke bedre av dette, tvert imot.
Mitt spørsmål til dere er: er det mange som har blitt bra etter behandling med fotsone og akupunktur hos dere? ( jeg har sett den ene historien, flott for henne!)Er det verdt å prøve bare med fotsone? Kan jeg stikke innom for en vurdering?

- Marit


Anne Karin Gjørtz, svarer:

Hei Marit

Jeg har jobbet med utrolig mange tilfeller med UVI og jeg kan i farten ikke huske ett som det ikke har gått fint med.
Så for all del - du er hjertelig velkommen.
Normalt så jobber jeg med soneterapi og akupunktur for å styrke energiene så raskt som mulig.
Men du må huske at det her er snakk om å bygge opp noe, som har slitt lenge og det er flere tilnærmings måter jeg bruker i disse tilfellene.
Kom du, så skal vi sammen finne veien til løsning her.

Med hilsen
Alternativ Medisin Røa
Anne Karin Gjørtz
sykepleier, soneterapeut, akupunktør, energetisk behandler

- Anne Karin Gjørtz


whitebar

Publisert: 2010-03-10 22:05:51

Har du også et spørsmål, still oss det Gratis her:

whitebar


Alle spørsmål og svar


Annonser:
ALTERNATIV MEDISIN RØA, OSLO - TLF: 22 73 27 70 - ADRESSE: VÆKERØVEIEN 205 A - 2.ETG - 0751 OSLO - KONTAKT OSS