Jeg har vært plaget av ekstrem svetting i hode og ansikt i lang tid,dette er veldig plagsomt for meg,og gjør at jeg holder meg mest for meg selv. Har høyt bt,bruker hjertemed.og antideppresiva, Zipralex. Hva kan jeg gjøre,skal til legen min 14.9.14 og skal da ta det opp med han,men ville gjerne høre hva dere mente kunne være årsaken.På forhånd takk :)

~År

Hei.

Her kan det være mage årsaker til at dette er blitt så voldsomt hos deg.
Men at der er mulighet for å balansere kroppen din og få den til å fungere mer optimalt vil jeg tro er mulig.
Du bruker jo en del medisiner og dette kan selvfølgelig også ha en viss innvirkning.
Noe nærmere svar kommer vi ikke da vi må sjekke deg først.

Med hilsen
amedisin - Alternativ Medisin Røa

bestill time

Du kan bestille time på 22 73 27 70 eller benytt skjemaet under.

Bestill_time_quick

  • *obligatorisk felt
0

Start typing and press Enter to search